ویدمی
 • با ویدمی
 • کارآفرینی روانشناسی مهارت های مدیریتی مهارت های ارتباطی زبان های خارجی فرهنگ و هنر بازاریابی و فروش بورس و مالی
 • بیاموزید.

ویدمی ازدو کلمه ویدیو "Video " و آکادمی "Academy " تشکیل شده است.

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل انتخاب یک مرکز آموزشی معتبر را در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که انتخاب معتبرترین مرکز آموزشی که هم از نظر هزینه و هم از نظر هیت علمی و امکانات در جایگاه قابل قبولی باشد، کاری بس مشکل و پر ریسک می باشد.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله آموزش و تحولات گوناگون این حوزه بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی شیوه های آموزش کنونی کشور و بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی سرویس اشتراک ویدئو آموزشی ویدمی بپردازیم.

ویدمی شامل صدها آموزش تصویر در حوزه های مختلف می باشد که توسط مراکز معتبر آموزشی کشور تولید شده است تا نیاز علمی هر فرد را در هر سن و جایگاهی پوشش داده و شما را یاری نماید تا با کمترین زمان و هزینه توسط اساتید برتر کشور "بیاموزید" .

گرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند آموزش دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این سرویس اشتراک ویدئو آموزشی هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با گروه آموزشی ویدمی هستید، آنها را به آدرس info@Videmy.ir ارسال نمائید.

 1. دسترسی به موضوعات متنوع آموزشی برای تمام افراد جامعه با هر سن و جنسیتی.

 2. بسیاری از آموزشها رایگان هستند و برای یادگرفتن لازم نیست هزینه شود.

 3. آموزش مستقل از زمان و مکان.

 4. بهره مندی از تجربیات اساتید برتر کشور که امکان حضور در شهر و یا استان شما را ندارند.

 5. انتخاب سرعت و روال آموزش بر اساس نیاز افراد.

 6. دسترسی به کتابخانه تخصصی مجموعه ویدمی.

 1. برند سازی توسط تولیدکنندگان محتواهای آموزشی .

 2. گسترش فعالیتهای آموزشی افراد و مراکز آموزشی ، بصورت کشوری .

 3. کسب درآمد از فروش محتواهای آموزشی غیر رایگان بدون پرداخت هزینه های تبلیغات و بازاریابی

 4. بازاریابی رایگان دورههای ارائه کنندگان توسط تیم حرفه ای فروش ویدمی

این توافقنامه شما را به عنوان شخص حقیقی و یا حقوقی (موسسه، شرکت، سازمان و ...) در قبال بهره مندی از خدمات، امکانات، محصولات ارایه شده از سوی ,ویدمی موظف به رعایت کلیه ضوابط و شرایط مندرج در آن می نماید. شما با کلیک بر روی دکمه "ثبت نام" موافقت خود را در خصوص پیوستن به جامعه آموزشی ویدمی ها با شرایط و ضوابطی که در ذیل به آن اشاره می گردد اعلام می نمایید.

 1. از اطلاعات حساب کاربری خود با دقت مراقبت نموده و آن را در اختیار سایرین قرار ندهید.

 2. ویدمی بسترارائه محتواهای آموزشی تولید شده توسط اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد لذاهرگونه اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده شما از محصولات و خدمات این سایت ارایه می گردد مشمول مفاد توافقنامه "حریم خصوصی" این سایت می باشد.

 3. ویدمی بابت محتواهای بارگذاری شده بر روی سرورهای خود هیچگونه وجهی دریافت نمی نماید و صرفا طبق مفاد "توافقنامه مالی" ارائه کنندگان محتوا اقدام می نماید.

 4. محتواهای غیررایگان ویدمی جهت عدم دانلود توسط سودجویان از پروتکل HLS گسترش داده شده توسط شرکت بین المللی اپل استفاده می نماید ، لذا در صورتیکه توسط تیم فنی ویدمی کاربری شناسایی شود که سعی در دانلود محتواهای غیررایگان می نماید ضمن غیر فعال نمودن حساب کاربریشان مراتب توسط مراجع ذیصلاح تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .

 5. تمامی دسترسی ها و فعالیت های شما در ویدمی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین حریم خصوصی اشخاص باشد. لذا درج هرگونه محتوای خلاف واقع، مغایر با قوانین مذکور، سوء استفاده از اطلاعات فردی سایر اعضا، نشر و کپی برداری، تحریف و تخریب، هک و مداخله، استفاده از برنامه های جاسوسی، کرم ها و ویروس هایی که منجر به آسیب در خدمات، محصولات و حساب های کاربری و مالی و سرقت اطلاعات گردند تخلف محسوب شده و در صورت وقوع ویدمی مجاز به قطع دسترسی ها افراد خاطی خواهد بود.

 6. ویدمی موظف به کنترل محتوای منتشر شده توسط ارائه کنندگان می باشد، لذا در صورت مغایرت با توافقنامه کاربری مجاز به عدم تائید محتوای غیراستاندارد، غیرواقعی، غیر کاربردی، دروغین، غیراخلاقی و ... می باشد .

 7. ارائه کنندگان محتوا جهت کسب در آمد خود بایستی ابتدا اقدام به تعریف یک کانال اختصاصی جهت بارگذاری آموزشهای خود نماید و پس از تائید کانال مذکور توسط ادمین نسبت به بارگذاری محتواها و همچنین تعیین هزینه دروس غیر رایگان خود نماید .

 8. تائید محتواهای ارائه کنندگان بر عهده ادمین بوده و تائید کانال هیچ گونه تعهدی را جهت تائید محتواها نخواهد داشت.

 9. ارایه کننده محتوای آموزشی مسئولیت تمامی محتوای ثبت شده در کانال خود را داشته لذا بایستی در صورت بوجود آمدن دعوی حقوقی ارائه کننده شخصا در مراجعه ذیصلاح پاسخگو باشد.

 10. ارائه کنندگان بایستی پاسخگو شرکت کنندگان در دوره انتشار داده شده توسط خود باشندو در خصوص خدمات خود پاسخ مناسب و شایسته ارایه دهد.

 11. جهت مشاهده کامل یک دوره بایستی یکبار در سیستم ثبت نام نموده و حساب کاربری شخصی شامل نام کاربری و رمز ورود دریافت نمایید. اطلاعات ارایه شده از سوی شما در حین ثبت نام برای ارایه خدمات بهتر و مدیریت کاربران و حفظ رویه مشتری مداری مفید است. شما موظف به مطالعه و پذیرش تمامی مفاد "توافقنامه حریم خصوصی" می باشد. پس از دریافت حساب کاربری شما در قبال حفاظت از حساب کاربری خود و کلیه فعالیت های صورت گرفته توسط این حساب مسئول خواهید بود. شما متعهد می گردید در صورت هرگونه بهره برداری غیرمجاز و ناشناس از حساب کاربری خود، مراتب را سریعا به ویدمی اعلام نمایید.

 12. در صورت بروز هرگونه تخلف و تخطی از مفاد توافقنامه ها، ویدمی در خصوص قطع دسترسی های شما در بهره برداری از محصولات و خدمات خود به صورت فوری و بدون اطلاع رسانی قبلی کاملا مجاز می باشد.

 13. ارائه کنندگان می توانند جهت جلوگیری از انتشار محتوای آموزشی بارگذاری شده خود از طریق پنل کاربری اقدام نمایند .

 14. پس از اتمام همکاری ارائه کنندگان با ویدمی مطابق با "توافقنامه مالی" کلیه مطالبات مالی ارائه کننده از سوی ویدمی پرداخت و دسترسی آنها به حساب کاربری خودقطع خواهد شد،لذا ویدمی هیچ گونه تعهدی در خصوص نگهداری و حفظ محتوای ارائه کنندگان اعم از پروفایل، دوره های آموزشی، صندوق پیام، رزومه، نظرات اعضا و ... نخواهد داشت.

 15. در صورت بروز مشکلات فنی و خارج از کنترل ویدمی اعم از سرعت اینترنت،کیفیت محتواهای آموزشی ارائه کنندگان و ... و موارد خارج از کنترل ما، به طور موقت از ارايه‌ي سرويس معذور خواهيم بود .

 16. کلیه پرداختها برای درسهای غیررایگان بر اساس درگاه پرداخت بانک‌هاي معتبر کشور صورت می پذیرد،لذا ویدمی مسئول مشکلات احتمالي پرداخت بانک‌ها نخواهد بود

 17. سایت ویدمی تمامی تلاش خود را برای اطمینان از کیفیت قابل قبول درسهای غیررایگان به کار خواهد برد، با این حال اگر کاربری پس از ثبت نام نسبت به محتوای یک درس اعتراض به جا داشته باشد ،حداکثر تا یک ماه امکان اعتراض وجود دارد و در صورتیکه این اعتراض توسط تیم پشتیبانی سایت ویدمی صحیح تشخیص داده شده باشد، هزینه درس الکترونیکی از ارائه کننده کسر شده و به کاربر برگردانده می شود .

 18. در صورتیکه که کابر ثبت نام خود را در دروس الکترونیکی غیررایگان لغو نماید، وجه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد. با این حال این امکان برای کاربر وجود دارد که در آینده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، دوباره در آن درس الکترونیکی شرکت کند .

 19. ارائه کننده یک درس مجاز است در صورت صلاحدید و برای بهبود، محتواهای درس ارائه شده خود آنرا ویرایش نماید. لذا ویدمی هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییرات انجام شده توسط ارائه کنندگان ندارد .

 20. تهیه متن و تصاویر درج شده در توضیحات دوره برعهده ارائه کنندگان محتوا می باشد و مسئولیت تائید آن بر عهده ادمین سایت لذا در صورت عدم انطباق توضیحات دوره و محتوا آن ویدمی مجاز است ضمن اعلام مورد به ارائه کننده جهت تصحیح آن مبلغ ثبت نامی شرکت کننده معترض را به وی برگرداند .

 21. ویدمی می تواند مفاد این توافقنامه را در هر زمان بروزرسانی نماید. تغییرات اعمال شده از طریق ایمیل و پیامک به کلیه اعضا اطلاع رسانی شده و 30 روز پس از آن لازم الاجرا خواهد بود. لذا ادامه عضویت شما در ویدمی پس از هرگونه تغییر در مفاد توافقنامه ها به منزله پذیرش مفاد جدید از سوی شما خواهد بود. کلیه اعضا موظف هستند به منظور اطمینان از آگاهی لازم در خصوص توافقنامه ها، به طور منظم از بخش توافقنامه های ویدمی بازدید به عمل آورند

توافقنامه "حریم خصوصی" به بیان چگونگی جمع آوری و بهره برداری ویدمی از اطلاعات کاربران، اعضا و بازدیدکنندگان خود می پردازد. توجه داشته باشید که هدف اصلی ویدمی از راه اندازی سرویس اشتراک ویدئو آموزشی ارائه آموزش تصویری آنلاین، به کاربران سایت در حوزههای مختلف و آشنایی با ارائه کنندگان مجرب در سطح کشور می باشد.

 1. کاربران می توانند به عنوان بازدیدکننده وارد سایت شده و بدون نیاز به ارایه هرگونه اطلاعات از بخشهای پیش نمایش محتواها بازدید نمایید. لذا ویدمی از بازدیدکنندگان خود هیچ گونه اطلاعاتی را جمع آوری نمی نماید.

 2. اگر شما متقاضی دریافت اطلاعات مربوط به دورههای جدید ویدمی باشید و یا قصد درج نظر در بخش های مختلف سایت را داشته باشید می بایست جهت تکمیل درخواست خود یکبار در سیستم ثبت نام نمایید .

 3. ویدمی از اطلاعات تماس شما جهت ارسال اطلاعات مورد تقاضا و نیز اطلاعات دیگر در خصوص خدمات و محصولات خود که ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد، استفاده خواهد نمود.

 4. از آنجایی که بخشی از خدمات و محصولات ویدمی مورد توجه کودکان و نوجوانان قرار دارد، لذا از والدین گرامی خواهشمندیم نقش پررنگی را در کنار فعالیت های آنلاین فرزندان خود در حین استفاده از خدمات ویدمی ایفا نمایند.

 5. کاربران می توانند در صفحه شخصی خود با تعیین تنظیمات نسبت به جلوگیری از ارسال خبرنامه اقدام نماید.

 1. برخی از خدمات ویدمی نیازمند عضویت شما در سایت و ایجاد حساب کاربری می باشند. عضویت در ویدمی مستلزم ارایه اطلاعات فردی از قبیل نام و نام خانوادگی ، شماره تماس، آدرس ایمیل خواهد بود. ویدمی از این اطلاعات به منظور ثبت نام و عضویت شما در سایت، شرکت در دوره های آموزشی و استفاده از خدمات و محصولات ویدمی، تایید هویت کاربران جهت ورود به سایت، دسترسی به بخش تایید محتوا، دسترسی به پنل مدیریت پروفایل و دوره ها، دسترسی به سیستم اطلاع رسانی هوشمند و ارایه اخبار و پیام های مربوط به خدمات جدید خود در آینده بهره برداری خواهد نمود.

 1. همچنین "اطلاعات سایت" در خصوص بهره برداری اصلی شما از سایت، محصولات و خدمات ویدمی جمع آوری می گردند. ویدمی با رهگیری نمودارهای حاصل از این اطلاعات به نتایجی از قبیل : چه محصولات و خدماتی بیشتر مورد توجه شما قرار گرفته است، کنترل ترافیک سایت، نوسانات بازدیدکنندگان، زمان و ساعات حضور کاربران، نوع مرورگر، زبان مرورگر، آدرس IP، سیستم عامل و اطلاعات مربوط به دوره ها و خدمات مورد بهره برداری شما دست می یابد.

 2. ویدمی تنها به جمع آوری و آنالیز این "اطلاعات سایت" پرداخته و ممکن است به منظور ازتقای کیفیت خدمات خود آنها را با شرکت های ثانویه که به نحوی در ارایه خدمات به اعضای ویدمی دخیل هستند به اشتراک گذارد اما تاکید می گردد این اطلاعات شامل اطلاعات فردی و شخصی شما نخواهند بود و تنها "اطلاعات سایت" را در بر خواهند داشت.

 1. به دلایل زیر ممکن است اطلاعات فردی شما در اختیار اشخاص حقیقی و یا حقوقی قرار گیرد:

  • در صورتی که درخواستی مبنی بر ارایه اطلاعات فردی از سوی نهادهای مدنی، حقوقی و کیفری نظام جمهوری اسلامی ایران از قبیل پلیس فتا، وزارت اطلاعات، شورای امنیت ملی و ... ارایه گردد.

  • در صورت تخلف از مفاد توافقنامه های ویدمی و به منظور پیگرد قانونی متخلف.

 1. امنیت اطلاعات فردی شما برای ویدمی بسیار حائز اهمیت است. متخصصین ویدمی تمام توان خود را جهت صیانت از این اطلاعات به کار بسته و با ابزارهای مختلف از جمله نرم افزارها، پروتکل های امنیتی مانند SSL، رمز عبور، دیواره های آتش، محدودیت های داخلی و سایر روش های امنیتی اطلاعات فردی شما را از دسترسی افراد ناشناس، سوء استفاده، انتشار، تصرف و حذف شدن حفظ نمایند. اگرچه نمی توان مدعی بود که افراد ناشناس و شرکت های ثانویه هرگز موفق به عبور از این موانع نخواهند شد لذا ویدمی مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی این افراد بر عهده نخواهد داشت.

 1. سایت، خدمات و محصولات ویدمی از جمله دوره ها ممکن است حاوی لینک هایی به سایر وب سایت ها باشند. این لینک ها، محتوای آنها، افراد و یا سازمان های پشت پرده دارای تاییدیه ویدمی نمی باشند. در نظر داشته باشید ویدمی تنها به منظور رفاه و آسایش کاربران این لینک ها را فراهم نموده و هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

 1. ویدمی حق ویرایش و بروزرسانی توافقنامه های موجود در سایت را در هر زمان دارا می باشد. بدیهی است تغییرات اعمال شده علاوه بر نمایش در سایت، توسط ایمیل و پیام به کلیه کاربران اعلام می گردند و کاربران در اولین ورود خود به ویدمی از این تغییرات مطلع خواهند شد. با این حال توصیه می شود به طور منظم از بخش توافقنامه بازدید به عمل آورید تا از آخرین تغییرات آنها همواره مطلع باشید چرا که ادامه همکاری و استفاده شما از خدمات و محصولات ویدمی به منزله تایید و قبول کلیه توافقنامه های موجود در سایت می باشد.

توافقنامه "سیاست های مالی" به بیان نحوه تعاملات تجاری و مالی ارائه کنندگان محتوا با ویدمی می پردازد. با توجه به وجود تراکنش های مالی در فعالیت های آموزشی ویدمی، ارائه کنندگان می بایست تمامی مفاد این توافق نامه را با دقت کامل مطالعه نمایید. بدیهی است فعالیت شما در ویدمی به منزله قبول تمامی شرایط و ضوابط مندرج در این توافق نامه می باشد.

 1. در صورتی که فعالیت شما در قالب "ارائه کننده" باشد، می توانید در قبال محتوای تایید و منتشر شده خود از شرکت کنندگان آن دوره هزینه دریافت نمایید. تراکنش های مالی مطابق با مفاد این توافقنامه تماما توسط ویدمی مدیریت می گردند.

 2. ویدمی از یک تیم مجرب تولید محتوا بهره مند می باشد لذا ارائه کنندگان در صورت تمایل می توانند تولید محتواهای آموزشی خود را بصورت کاملا حرفه ای طی تفاهم نامه ای مستقل به تیم تولید محتوا ویدمی بسپارند و صاحب مادی و معنوی محتوای تولید شده خود باشند

 3. ارائه کنندگان بایستی جهت تائید کانال اختصاصی خود مدارکی درخواستی که اعم از تصویر کارت ملی ، رزومه شخصی و سازمانی خود ، تصویر لوگو سازمان (در صورت وجود) و حساب بانکی را در پنل ارائه کنندگان بارگذاری نماید

 4. ارائه کنندگانی که تمایل دارند بصورت حقوقی نسبت به ایجاد کانال اختصاصی نمایند می بایست مدارک مستند مجموعه خود را که اعم از روزنامه رسمی و آخرین تغییرات هیات موسس می باشد را در اختیار تیم ویدمی قرار دهند

 5. ارائه کنندگانی که در دورههای خود تعهد صدور مدرک را به شرکت کنندگان می نمایند بایستی در پنل کاربری خود مستندات مجوزات دوره خود را نیز بارگذاری نمایند

 6. ارائه کننده بایستی یک فصل ازدوره را جهت پیش نمایش و آشنایی مخاطبیت با دوره بصورت رایگان جهت نمایش کاربران تعیین کند

 1. فعالیت ارائه کنندگان محتوا در ویدمی رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت محتواهای رایگان و غیررایگان بارگذاری شده بر روی سرورهای ویدمی دریافت نمی شود

 2. ویدمی از محتواهای غیررایگان بارگذاری شده توسط ارائه کنندگان 30 درصد شهریه دوره را بر اساس میران ثبت نام شده در آن دوره بعنوان قدرالسهم خود کسر و الباقی مبلغ را در 25 هر ماه به حساب اعلامی ارائه کننده واریزمی نماید

 1. هریک از خدمات و محصولات ارائه کنندگان (دوره ها) دارای تعرفه مستقل برابر با هزینه استفاده هر کاربر از دوره مربوطه می باشد. این تعرفه توسط ارائه کنندگان محتوا تعیین و در مشخصات دوره مربوطه قید می گردد. به ازای هر مورد استفاده کاربران ویدمی از دوره مذکور هزینه اعلام شده توسط افراد پرداخت و با کسر قدالسهم ویدمی به حساب ارائه کننده واریز می گردد.

 2. ارائه کنندگان می توانند براساس سیاستهای کاریو صلاحدید خود در فواصل زمانی شهریه دروس منتشر شده خود را با تخفیف ارائه نمایند که این امر بصورت سیستمی از طریق پنل کاربری ارائه کننده قابل تغییر می باشد

 3. محتواهای رایگان فرصتی برای آشنایی کاربران با توانمندی ها و تخصص های ارائه کنندگان و جذب آنها در دوره های تخصصی می باشد. همچنین "خدمات رایگان" در صفحه اصلی سایت جهت آشنایی کاربران به نمایش در می آیند. لذا پیشنهاد می گردد همواره از"دورههای رایگان" جهت بهره مندی از مزایای جانبی و همچنین برندینگ آن استفاده نمایید.

 4. ویدمی در دورههای رایگان هیچگونه مبلغی بابت ارائه خدمات خود از ارائه کننده دریافت نمی نماید

 1. طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ویدمی بصورت عمومی توسط تیم بازریابی و R&D آن بدون دریافت هزینه ای از ارائه کنندگان صورت می پذیرد.

 2. ویدمی از یک تیم مجرب بازاریابی و برندینگ بهره مند می باشد لذا ارائه کنندگان محترم که تمایل به فروش بیشتر دورههای خود دارند می توانند طی تفاهم نامه ای مستقل از خدمات گروه بازرایابی و R&D ویدمی بهره مند شوند.

 3. ارائه کنندگان محتوا می توانند بدون پرداخت وجهی و صرفا با معرفی شبکه آموزش ویدمی در تبلیغات خود علاوه بر فروش بیشتر محتواهای خود از مزایای حامیان این پروژه نیز استفاده نمایند .

 4. تامین مدارک، گواهینامه ها، مجوزها و صلاحیت های قانونی جهت فعالیت در موضوعات مورد نظر بر عهده شما می باشد. لذا شما متعهد می گردید در هر زمان به درخواست های فرآموز در خصوص ارایه مستندات مورد نیاز ترتیب اثر داده و در صورت عدم همکاری، فرآموز مجاز به قطع دسترسی های شما به خدمات و محصولات خود می باشد.

با توجه به افزایش سرعت اینترنت در اقصی نقاط کشور، به جرات می‌توان گفت که امروزه تماشای ویدئوهای آنلاین یکی از اصلی‌ترین مصارف اینترنت برای کاربران در سرتاسر کشور است . از این رو بنگاههای خصوصی و دولتی نیز از این فرصت برای معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات خود به عموم جامعه استفاده می‌نمایند تا جایی که با صرف هزینه و زمان بالا اقدام به تولید محتوا و نشر آن در شبکه اینترنت می نمایند . لذا ویدمی بعنوان جامع ترین سرویس اشتراک ویدئو آموزشی در ایران، با بازدید روزانه 1 میلیون ویدئو آموزشی توسط کاربران سایت ، آمادگی خود را جهت ارائه تبلیغات هوشمند براساس نوع محصول و خدمات صاحبان کسب و کار به جامعه آماری مخاطبین اعلام می دارد . صاحبان کسب و کار می توانند از انواع کمپین های تبلیغاتی معرفی شده در جداول ذیل جهت معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات خود بهره بجویند و تمامی قیمت ها به تومان می باشد .

تبلیغات بنری سایز مدت نمایش نوع تبلیغ هزینه (تومان)
طرح A 250*300 1 ماه تخصصی 900000
طرح B 250*300 1 ماه عمومی 750000
طرح C 100*300 1 ماه تخصصی 750000
طرح D 100*300 1 ماه عمومی 500000
طرح E قیمت 100*180 عمومی 400000
تبلیغات ویدئویی سایز مدت نمایش نوع تبلیغ هزینه
طرح A تبلیغ در 5 ثانبه ابتدای آموزش 15 روز تخصصی 1000000
طرح B تبلیغ در 5 ثانبه ابتدای آموزش 1 ماه عمومی 1500000
طرح C تبلیغ در محتواهای پربازدید 15 روز عمومی 1500000
طرح D ساخت محتوای آموزشی مرتبط ----- تخصصی قابل مذاکره